U përfolën për romancë: Si zgjodhën të reagojnë Arbana dhe regjisori?

By

Ka mbi një dekadë me programet më të ndjekura në Shqipëri të cilat i kanë siguruar në vazhdimësi vëmendje.

Sidoqoftë, Arbana Osmani është treguar gjithmonë e pakompromis për jetën private.

Emri i saj është lakuar fare pak për këtë pjesë për faktin që asnjëherë nuk e ka furnizuar median online me material nga kjo pjesë.

Por,javëve të fundit si asnjëherë më parë, ajo ka pushtuar ballinat e mediave. Fillimisht me lajmin për ndarjen nga bashkëshorti pas 16 vitesh lidhje e pastaj për raportimet me regjisorin e programit të saj.

Por cili ka qenë reagimi i Arbanës dhe Eduartit si dy të përmendurit?

Dyshja nuk kanë preferuar të demantojnë lajmin. Eduarti ka vazhduar postimet normale teksa Arbana fundjavën e kalon me miken e saj, Xhemin dhe djain Jonin, si për të dëshmuar se prioritet i saj mbetet qetësia në familje, përkundër lajmeve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm