Adelina Tahiri po i rikthehet muzikës me tri këngë, këto janë detajet (VIDEO)

By

Pasi u bë nënë, Adelina Tahiri u largua nga muzika për pak kohë në mënyrë që t’i përkushtohej djalit të saj Jonit.

Edhe pse larg skenës, këngëtarja ishte dhe vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale, prandaj edhe fansat e saj kishin mundësi ta shihnin se çfarë po bënte gjatë periudhës si nënë e re.

Sidoqoftë, Adelina po rikthehet!

Artistja ka gati tri këngë të cilat do të publikohen njëra pas tjetrës dhe të gjitha detajet lidhur me projektet e saj, ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm