Shyhrete Behluli flet për dashurinë dhe ka një këshillë!

By

Këngëtarja shumë e dashur për publikun kosovar dhe ylli i muzikës popullore, ishte njëra nga personazhet e edicionet e fundit të emisionit Prive.

Artistja u bë protagoniste e rubrikës “QITJA PIKËN”, ndërsa siç rëndom ndodh në këtë rubrikë, ajo i përfundoi fjalitë e nisura nga Prive.

“Dashuria është një fenomen që…” – ishte fjalia të cilës Behluli duhej t’i jepte përfundim!

“Dashuria nuk duhet lënë asnjëherë anash”, ka thënë këngëtarja e cila ka shumë vjet që është martuar, e tani ka pesë fëmijë me bashkëshortin e saj Lulzim Salihun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm