Arta përgjigjet pas thashethemeve për ndarje nga Endriti!

By

U pa se më nuk po e ndiqnin njëri tjetrin në Instagram. Por siç duket lojë ka qenë një lojë e çiftit më të ri në botën e showbizit.

Arta Nitaj dhe Endrit Thaçi, i biri i Presidentit Hashim Thaçi janë ende bashkë. Të paktën, kështu duket në fotografinë e fundit që Arta ka publikuar në Snapchat.

Ndonëse ajo ka shkrepur në fotografi vetëm dorën e tij, ajo i ngjanë asaj të Endritit.

Darka që kanë ngrënë bashkë këtë mbrëmje, duket të ketë qenë goxha romantike dhe ata po shijonin fazën e fundit të saj, desertin.

18280656_1373945656032720_875376877_n

Artikuj të ngjashëm