Mozzik ka përjetuar humbje të madhe gjatë fëmijërisë së tij

By

Së fundmi reperi Mozzik hyri në llogarinë e tij në Instagram, për të realizuar një sesion pyetjesh përgjigjesh me ndjekësit e tij.

Ai ndau disa detaje nga jeta e tij, dhe ndjekësit patën rastin të kuptojnë edhe humbjen që reperi ka përjetuar gjatë fëmijërisë së tij.

Dy shokë të tij të mirë, që reperi përmend me emra, kanë ndërruar jetë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm