U bë baba dhe Mozzik papritmas ka dy fjalë për të bijën

By

Reperi i famshëm kosovar Mozzik u bë baba vitin e kaluar në muajin dhjetor.

Dhe ai po e shijon aq shumë prindërinë sa tani vajza e tij Hana, sigurisht e ka marrë epitetin e njeriut më të rëndësishëm që ka në jetë.

Mozzik i cili ka fjetur pranë të bijës, ka publikuar në Instagramin e tij një fotografi ku shkruan:

“Jeta ime në një foto”…

Artikuj të ngjashëm