Turi kujton ditën e martesës si ditë plot magji teksa i uron Orinda Hutit përvjetorin

By

Çifti shumë i dashur, Turjan Hysko dhe Orinda Huti po festojnë sot përvjetorin e martesës.

Me nj postim në llogarinë e tij në Instagram, ai kujton ditën e martesës si një natë plot magji e shumë dashuri dhe i premton se do ta dojë përjetë.

“27/07/2017 Ja pra @orindahuta ka ardhur koha qe mos ta mbajme me sekret! Le ta themi publikisht qe ne te dy kemi 3 vite martuar… Gezuar shpirt! Per 97 vitet e tjera mbaj pergjegjesi qe do te dua, pastaj nuk i dihet jetes! Ka qene nje dite magjike sepse kishte shume dashuri brenda, sepse ishte dhe do mbetet dita jone! Te dua”, shkruan ai në postimin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm