NIN me Alaudin Hamitin: Valdrin Sahiti rrëfen rrugëtimin e tij drejt suksesit

By

Është padyshim një nga dizajnerët më në emër në industrinë shqiptare dhe veprimtaria e tij tejkalon kufijtë shqiptar.

Vetëm së fundmi ai u përkujdes për veshjen e Beyonce në një nga paraqitjetet e eventeve që paraprijnë natën glamuroze të ‘Grammy’.

I ftuar në NIN ME Alaudin Hamitin, dizajneri Valdrin Sahiti rrëfen për rrugëtimin e tij drejt suksesit dhe si arriti që emrin e tij ta kthente në një brend.

Për me tepër, mos humbisni intervistën e plotë duke ndjekur videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm