Tuna zbulon axhën e Tianit dhe Renée të cilin nuk e njihni

By

Janë tash e një kohë prej familjeve më të përfolura në shoubizin shqiptar.

Martesa e Robert Berishës me Nora Istrefin e ardhja në jetë e Renée më pas bëri që vëmendja të jetë drejtuar kah Berishët.

E interesimi u shumëfishua kur u krijua edhe çifti i ri, Tuna dhe Patris Berisha – vëllai i vogël i familjes.

Por, krejtësisht larg vëmendjes së publikut është Poliniku, muzikanti që preferon një jetë komplet larg vëmendjes së publikut.

Një imazh të rrallë të tij e ka ndarë Tuna në rrjete sociale duke shfaqur xhaxhain në një moment me nipin e tij, Tianin. Më poshtë fotografia /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm