Ylli i ‘Mrekullia në qelinë nr.7’ shpërndan këngëtaren e njohur shqiptare

By

Filmi “Mrekullia në qelinë numër 7” gjatë kësaj periudhe pandemie është komentuar mjaft shumë edhe nga publiku shqiptar .

Pothuajse nuk mbet askush pa e parë e pa e komentuar.

E vajza e cila rrëmbeu vëmendjen më të madhe është vogëlushja Nisa Sofiya Aksongur e cila në film luajti rolin si “Ova”. Ajo ka mahnitur të gjithë me rolin e saj dhe tani është kthyer në personazhet më të komentuara.Nisa është aktive në Instagram dhe së fundmi ka habitur me veprimin e saj.

SiAktorja e ka shpërndarë këngën “A don hala” nga Tuna .

Nuk ka munguar replika e këngëtares e cila është shprehur: “Hey Ova 😍. Më ke ngjall çdo emocion . Nëse takohemi në shumë qef do ta kisha këndu krejt albumin”.

Artikuj të ngjashëm