Burdulla rikthehet në bashkëpunimin e ri me Lumi B

By

Me siguri shumë prej jush e mbani mend Bardullën.

Reperi u bë i famshëm pas hitit “Hey” në bashkëpunim me Kaos dhe DJ Blunt, shumë vjet më parë.

Tash pas një kohe të gjatë, Bardulla ka vendosur të rikthehet në muzikë dhe sërish me Lumin.

Këta dy reperë janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor i cili u publikua sot dhe titullohet “Lamborghini Hustle”.

Ndiqni bashkëpunimin e tyre në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm