Tuna publikon projektin e saj të ri ‘Amoni’

By

Me 12 tetor Prive zbuloi në rubrikën ‘Të pathënat e javës’ se këngëtarja Tuna Sejdi në Afrikë ka xhiruar videoklipin e projektit të ri i cili do të publikohet së shpejti.

Projekti është finalizuar edhe vizualisht i cili u publikua sot.

Kënga quhet ‘Amoni’, videoklipi i së cilës është xhiruar në natyrën dhe ambientet afrikane.

Muzika është punuar nga Armend Rexhepagiqi me tekst të Aida Barakut, dhe ju mund të ndiqni projektin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm