A është në lidhje Getinjo? (VIDEO)

By

Ka pasur shumë zëra se Getinjo mund të jetë në një lidhje dashurie me Kejvina Kthellën e më pas edhe me një vajzë me të cilën u pa në një klub nate.

Por, si qëndron e vërteta?

Është apo nuk është në një lidhje reperi i njohur shqiptar?

Këtë dhe shumë gjëra të tjera rreth tij i kuptoni në videon që shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm