Tuna po sjellë album e video klipe – po duket tejet sensualenë skenat e xhirimit

By

Siç ka zbuluar Prive javë më parë, këngëtarja Tuna Sjdiu posjellë një varg këngësh që do lansohen për festat e fundvitit.

Këngëtarja e famshme Tuna, erdhi me dy projekte të suksesshme muaj më parë por tani ka nisur punën për diçka tjetër.

Siç merr vesh PRIVE, Tuna po përgatit një album me këngë në formatin akustik, brenda të cilit këndohet live bashkë me bendin që ka zgjedhur ndërsa ajo sapo ka publikuar edhe një imazh nga seti i xhirimeve dhe e veshur në të zeza, këngëtarja po duket tejet sensuale.

Detaje të tjera ju sjell videoja e mëposhtme. /Prive.al

https://www.youtube.com/ëatch?v=1njPëq5fItM&t=128s

Artikuj të ngjashëm