Elhaida Dani nuk ‘ngrihet’ pas ‘Kënga Magjike: Sot vjen kënga e re!

By

Vetëm 11 pikë bën diferencën që Elhaida Dani të mos shpallet fituese e festivalit ‘Kënga Magjike’.  Kënga ‘E ngrirë’ u radhit në vendin e dytë, duke u mposhtuar nga ‘E çmendur’ e Anxhela Peristerit.

Por, kjo gjë duket se nuk e ka ‘ngrirë’ Elhaidën e cila sot ka palajmëruar projektin e saj që do të mbaj emrin ‘Amazing’, e në fakt është versioni i produksionit me të cilën u paraqit në festival.

Klipi do të publikohet në ora 17:00 në YouTube dhe është punuar nga FoxesFilms, teksa e gjithë kënga është krijim i Elhaidës me aranzhim të Darko Dimitrov./Prive.al

Artikuj të ngjashëm