Trinomi më interesant: Zbulohet data e publikimit të këngës Robert-Kastro dhe Eneda

By

Kur u dha lajmi se ata të tre kishin nisur xhirimet e klipit të ri, të gjithë i habiti kombinimi.

Këngëtari e muzikanti Robert Berisha nga Kosova dhe Kastro Zizo dhe Eneda Tarifa nga Shqipëria, po bënin këngë së bashku.

Një trinom aspak i zakonshëm skenik, megjithatë na bëri të presim diçka interesante.

Treshja anë vendosur që këngën e tyre “Çuna dhe Goca”, ta publikojnë këtë të premte, derisa ne jemi në pritje të projektit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm