Edona Llalloshi: “Dashuria ka dy elemente të rëndësishme…”

By

Në intervistën jo të zakonshme “Qitja pikën” ku i ftuari e vazhdon fjalinë Edona Llalloshi foli për dashurinë.

Në fjalinë “Dashuria është fenomen që…” – Edona e vazhdoi në këtë mënyrë:

“Dashuria është fenomen që mbart në vete dy elemente shumë të rëndësishme; Logjikën për të dashuruar dhe besimin.”

Intervistën e saj të plotë mund ta ndiqni duke klikuar në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm