Pse Dafina Zeqiri mori një vendim të ri për ta lansuar këngën “ALO”? (VIDEO)

By

Dafina Zeqiri ka lëshuar në youtube këngën e saj të re me titull “ALO”.

Këngëtarja kësaj radhe bashkëpunoi me DJ-në e vet, GEEK, për të kompletuar këtë projekt.

Mirëpo a e keni vërejtur vendimin e ri të artistes së fundmi?

Edhe Dafina, si shumë të tjerë vendosi që këtë këngë ta lansojë pas orës 12 të natës.

Këtë gjë e kanë bërë edhe AZET, Noizy dhe së fundmi Mozzik.

Nëse nuk e keni dëgjuar akoma, më poshtë linku i këngës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm