“Trëndafil” – kënga më e re nga Anestezioni dhe One T (VIDEO)

By

“Trëndafil” quhet kënga më e re nga Anestezioni në bashkëpunim me One T.

Muzika për këtë këngë është punuar nga Dual Vox ndërkaq për tekstin janë përkujdesur të dy protagonistët e këngës.

Kjo nuk është kënga e parë e Anestezionit pasi reperi solli edhe shumë projekte të tjera të cilat u mirëpriten nga publiku.

Nëse nuk e dini, Anestezioni bën pjesë në grupin e Stresit.

Më poshtë keni mundësi ta dëgjoni këngën e re të shoqëruar me videoklip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm