Dhe urimi më i bukur për Robert Berishën vjen nga Rene, vogëlushja këndon “Happy Birthday”

By

Pak duke u lazdruar e pak e turpshme, vogëlushja Rene Berisha e ka uruar babain e saj për ditëlindje.

Robert Berisha i cili këtë të hëne është bërë 41 vjeç, ka marrë shumë urime nga miqtë e familjarët e tij, por më i bukuri është ai nga vajza Rene.

“Happy Birthday to you dear babi”, i këndon Rene, derisa Roberti po e xhironte me telefon.

Sic shihet ajo që tani ka nisur ta mësojë gjuhën angleze, ndërsa i këndon të atit për ditëlindje dhe është tejet simpatike. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm