S4MM na ngriu me këngën e re, publikohet “Janari” (VIDEO)

By

Është lëshuar më në fund kënga e re e S4MM me titull “Janari”.

Reperi nga Maqedonia ka kohë që ka paralajmëruar këtë këngë dhe më në fund e gjeni në youtube.

Gjithçka është realizuar nga Niza dhe Don Gima.

S4MM na ngriu me këtë projekt pasi shihet në një ambient me shumë borë dhe bardhësi megjithatë kënga do ta ngrohë pak pasi qenka një super-hit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm