Shpallet Miss Shqipëria 2018-të, kjo është vajza që rrëmbeu kurorën

By

Mbrëmjen e sotme u mbajt në Pedonalen e qytetit të Tiranës eventi i bukurisë Miss Shqipëria 2018, i cili mblodhi vajza nga qytete të ndryshme të vendit që garuan për të marrë kurorën.

Pas përzgjedhjes së vajzave, vendin e parë e rrëmbeu bukuroshja Alba Bajrami, të cilës ju vendos në kokë kurora e Miss Shqipërisë 2018.

Nata ka pasur plot surpriza dhe mysafirë specialë, ngase është festuar 20 vjetori i organizimit të këtij eventi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm