Tre muaj pas thashethemeve mbi ndarje, bëhet e gjallë Florenta Islami

By

Ishte muaji Gusht i këtij viti kur u përsëritën thashethemet mbi një ndarje të mundshme të basketbollistit dhe bukuroshes Florenta Islami.

FIks në atë periudhë, dyshja zhdukën cdo gjurmë të njëri-tjetrit nga rrjete sociale, teksa Florenta bëri një pauzë edhe vetë.

Ajo mbylli llogaritë për publikun duke mos dhënë asnjë koment mbi zhvillimet në jetën private.

E tek tre muaj pas, bukuroshja është bërë e gjallë. Ajo ka rihapur llogarinë me mbi 25 mijë ndjekës duke nisur të postoj foto për audiencën.

Islami vazhdon të mos e ndjekë Dardanin teksa në ditën e ndeshjes së basketbollistit, Florenta ka zgjedhur të kalojë mbrëmjen me shoqe.

Duket se një indikacion i tillë vetëm sa konfirmon që dyshja definitivisht janë ndarë dhe fjalët e verës që qarkullonin në qytet, janë të vërteta. /Prive.al/

There are only 3 things women need in life : compliments.. ?

A post shared by FLORENTA ISLAMI (@florenta_islami) on

Artikuj të ngjashëm