Dhurata Lipovica jo më modele, ajo “ndërroi” profesion (VIDEO)

By

E gjatë, e bukur,  sharmante e atraktive. Të gjitha këto elemente për një modele me standarde botërore.

Bukuroshja kosovare Dhurata Lipovica, ka kohë që ka ndërtuar një karrierë në industrinë e modelimit e televizionit.

Mirëpo ka ardhur koha që të shohim se në çfarë tjetër është e aftë ajo dhe kështu për një ditë ka vendosur ta lërë modelimin, për të bërë një punë më të pazakontë, sidomos për gratë.

Për emisionin e mëngjesit në Klan Kosova – “Ora shtatë”, Lipovica është shndërruar në një bariste të zonjën.

Ndiqeni videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm