Kush nga artistët po sjell bashkëpunim? (VIDEO)

By

Së shpejti vjen një bashkëpunim mes dy artistëve të njohur shqiptar.

Në videon më poshtë kuptoni për kë bëhet fjalë dhe disa detaje të tjera.

Në materialin në vazhdim, poashtu kuptoni të reja nga Tuna dhe Adelina Emini./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm