Si rrallë herë: Valbona Selimllari prezanton të bijën, miqtë e famshëm e vërshojnë me komente

By

Ajo e ka mbajtur gjithmonë më të rezervuar jetën e saj private dhe familja nuk ka hyrë në jetën e saj publike.

Por ish Miss Shqipëria, tani njëra ndër gratë më të famshme në Shqipëri, e ka prezantuar vajzën e saj.

Valbona Selimllari, ka publikuar një fotografi me të bijën Vivin e cila është një vogëlushe tejet simpatike.

E pas publikimit të kësaj fotografie, Instagrami i Selimllarit është vërshuar nga komente të shumta nga miket e saja si Rovena Filo, Liranda Libohova e Rozana Radi.

Vogëlushja e Valbonës, është po aq simpatike sa edhe e ëma e saj e cila pavarësisht kalimit të viteve, e ka mbajtur mirë veten. /Prive.al

View this post on Instagram

😍❤️🙏🏻

A post shared by Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) on

Artikuj të ngjashëm