Transformohet Tayna (FOTO)

By

Është një artiste e re në skenën muzikore shqiptare.

Me debutimin e parë, Tayna arriti të marrë vëmendje të madhe duke bërë që shumë të kthejnë kokën nga reperja.

Pas një starti, i cili s’do mund të ishte më i mirë, këngëtarja ka gati projektin pauses të ‘Columbiana’.

E për këtë këngë, ajo ka vendosur të transformohet nga duart e Kacit dhe Sellmës duke u bërë bjonde.

Si ju duket, më mirë brune apo bjonde? /Prive.al

Coming soon?? It will make you dance until your feet hurt?

A post shared by Tayna ✨ (@tayna.sh) on

Artikuj të ngjashëm