Big Kik befason me veprimin pasi Noizy solli këngën e re

By

Reperi i njohur Noizy pak më parë publikoi këngë e re.

Projekti në disa vargje kishte pjesë të forta të cilat mund të interpretoheshin si diss-a për të tjerë artista.

Fansat u ndanë në disa grupe. Disa ishin të bindur se i dedikoheshin Feros e të tjerë mendonin se vargjet përkatëse janë për Big KIK.

E ky i fundit që akuzoi Noizyn se nuk ia dha ndihmën që i duhej ka befasuar.

Ai ka postuar këngën e Noizyt në story duke u shprehur:

“S’ka reklamë të keqe. Shkoni dhe shpërndani ca dashuri”.

Të jetë kjo kundërpërgjigje për faktin se kënga dyshohej që i dedikohej atij? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm