Tradhti në dashuri? Blero thotë përgjigjen (VIDEO)

By

Është njëri ndër burrat më romantikë të estradës dhe gjithmonë ka folur me shumë dashuri për ish të dashurat e tij.

Këngëtari Blerim Muharremi, është një çun për lakmi. I fejuar me modelen Afron Dika, këngëtari refuzon kategorikisht ta pranojë se tradhtia mund të jetë e falshme në dashuri.

Protagonist në rubrikën “50-të pyetje me Prive”, Bleros iu kërkua të përgjigjej në pyetjen, tradhti në dashuri?

“Asnjëherë”, ka thënë ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm