Sabri Fejzullahu “diss” Ermalit, dhe s’bëhet fjalë për këngë!

By

Këngëtari Sabri Fejzullahu, njihet si nëjri ndër burrat më “shmekerë” të estradës, i cili është vital e gjithmonë i ka kushtuar rëndësi dukjes së tij.

Përveç veshjeve tejet elegante duke përcjellë modën e fundit italiane, Fejzullahu është edhe një merakli parfumesh.

Dhe një të tillë ai e ka blerë në dyqanin e sapo hapur në Prishtinë, Maison de Parfume në qendrën tregtare Royal Mall.

Bëhet fjalë për parfumin “African Leather” të markës së njohur Memo Paris, të cilin e kanë të preferuar edhe Sbriu, por edhe djali i tij Ermali, të cilit këngëtari Fejzullahu i ka bërë “diss” në momentin që e ka blerë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm