Mozzik, Getinjo

“Totorina” nga Mozzik dhe Getinjo, sjell me vete edhe një surprizë

By

Dy vëllezërit reperë Mozzik dhe Getinjo po rikthehen me një bashkëpunim.

Lajmi u dha disa ditë më parë në rrjete sociale, nga Getinjo dhe Mozzik që ndanë video dhe fotografi në Instagram.

“Totorina” titullohet projekti muzikor që tashmë është finalizuar.

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Mozzik përmes një postimi zbuloi se “Totorina” lansohet më 19 maj në ora 00:00 dhe gjithashtu paralajmëroi se bashkë me këngë po vjen një surprizë për ndjekësit e tyre.

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Mbase edhe këtu mund të kemi dy këngë. Si mendoni ju? /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm