Almeda Abazi konfirmon shtatzëninë, thotë se është…

By

Të hënën u përhap media lajmi në mediat shqiptare se ish Miss Shqipëria dhe aktorja e famshme Almeda Abazi ishte shtatzënë.

Ajo dhe Tolgahan Sayisman do bëhen prindër për herë të parë?

View this post on Instagram

with my babe 🕶

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Ishin mediat turke që e kishin mësuar këtë lajm të cilin çifti kishin vendosur ta mbanin të fshehtë, ndërsa me shpejtësi lajmi çarkulloi edhe në mediat shqiptare.

Ndërsa më pas, Almeda e ka pranuar për “revistaëho.com” se lajmi është i vërtet dhe se është shumë e lumtur.

“Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, – është shprehur Almeda e cila është në javët e para të shtatzënisë.

Artikuj të ngjashëm