Dashuri në shikim të parë! Gjiko e dinte se Elita do bëhej gruaja e tij (VIDEO)

By

Një histori e bukur dashurie, e nisur vjet më parë dhe e kurorëzuar me martesë!

Reperi Gjiko dhe gruaja e tij, moderatorja Elita Rudi, janë ndër çiftet më simpatike që ka skena publike shqiptare, dhe gjithmonë shfaqen shumë të dashuruar.

LAJMI VAZHDON NEN VIDEO: 

Ndonëse historinë e fillimeve të lidhjes së tyre e kemi dëgjuar, Gjiko në Nd’rrimin e Natës nga Alaudin Hamiti u pyet se kur e kuptoi që Elita ishte e duhura?!

“Si e kam parë e kam ditur që do jetë gruaja ime. S’e kam parë në televizor. Ne jemi takuar me të dhe në momentin e parë e kam ditur se do jetë gruaja ime. I kam thënë ajo mendojke se po bëj hajgare, tani e kam në shtëpi”, është shprehur reperi.

Pra njerëz, dashuria në shikim të parë po ekzistuaka!

 

 

Artikuj të ngjashëm