Tjetër bashkëpunim në horizont!

By

Jemi dëshmitarë të asaj që shumë artist të skenës muzikore shqiptare kanë zgjedhur që të vijnë me këngë bashkëpunime.

Në fakt promovimi dhe ndikimi që mund të bëjnë tek publiku dy emra ë mëdhjenj do të jetë edhe një shtysë shumë e madhe që projekti të jetë i suksesshëm.

Rradha është për Ingrit Gjonin dhe Shpat kasapin të cilët do të sjellin projektin e tyre më të ri me titull ‘Faji’.

Kënga është punuar tek Marsel Gunga ndërsa për tekstin është përkujdesur 2Step.

Projekti do të lansohet shumë shpejt teksa më poshtë mund të dëgjoni edhe një pjesë të shkurtër të tij. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm