E guximshme si Anxhelina! (FOTO)

By

Amsterdami njihet si vendi i bicikletave, kafiterive si dhe për lirinë e të shijuarit shumë gjëra që në vendet tjera janë rreptësisht të ndaluara.

E si është të jesh turist në Amsterdam më së miri na tregon këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e cila para pak çastesh ka publikuar një fotografi në njërën nga kafiteritë e këtij vendi nën shoqerinë e një ‘jointi’.

Natyrisht se të gjithë kur vizitojmë një qytet të huaj kemi dëshirë të marrim e të shijomë më të mirat e atij vendi në mënyrë që të krijojmë esperienca te reja.

Duket se këngëtarja nuk ka mbetur prapa aspak në këtë aspekt pasi që ka shijuar diçka të re në jetën e saj.

E në këtë rast Anxhelinën nuk duhet ‘gjykuar’ fare por vetëm duhet pergëzuar për guximin e treguar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm