Tiani e zgjodhi profesionin, i biri i Tunës artist (FOTO)

By

Mamanë e ka këngëtare ndërsa babain një instrumentist të zotin, që është edhe pjesë e Filarmonisë së Kosovës.

Por Tiani, djali një vjeçar i këngëtares Tuna Sejdiu dhe bateristit Patris Berisha do bëhet patjetër artist, po asgjë që ka të bëjë me muzikën.

Vogëlushi simpatik që tani e ka të determinuar atë që i pëlqen dhe është piktura.

I veshur si piktor dhe pranë dërrasës së pikturës, Tiani është fotografuar nga e ëma e tij duke bërë punimet dhe duket tejet simpatik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm