Pyetet për të dashurin e saj të parë! A e thotë dot Teuta Krasniqi emrin e tij?

By

Këtë të hëne në Nd’rrimin e Natës me Alaudin Hamitin, vjen aktorja e famshme kosovare Teuta Krasniqi.

Në një intervistë ku ajo rrëfen plot gjëra që nuk janë ditur për jetën e saj, bëhet edhe protagoniste e lojës së famshme, “Haje ose Thuaje”.

Teuta përballë Alaudinit, duhet të hajë vezë ose të pijë qumësht dhe si vegane që është e ka të vështirë të provojë ndonjërin nga këto ushqime.

“Cili ishte i dashuri i parë i Teuta Krasniqit”, është pyetja që e vë në siklet aktoren!

Se a do të përgjigjet apo hajë diçka, ndiqeni këtë të hëne në ora 22:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm