Dëgjoni pak nga kënga e re e Noizyt (VIDEO)

By

Tashmë mund ta dëgjoni një pjesë të këngës së re të Noizyt.

“Rap Star” quhet projekti të cilin reperi pritet ta publikojë së shpejti por deri atëherë ju keni mundësi ta dëgjoni pak.

Ai e këndoi këtë këngë në një koncert të tij dhe sigurisht se fansat kanë publikuar video.

Kjo këngë rikthen Noizyn pas një pa projekte pasi reperi nga Shqipëria ka qenë duke punuar intensivisht në muzikë dhe këtë e dëshmonte përmes postimeve në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm