“Ti po i thu vetes burrë a? Ma shumë burrë jam unë”, i thotë Edona, Yllit

By

Dy banorëte Big Brother VIP Kosova 2, Edona dhe Ylli, kanë debatuar ashpër gjatë një bisede që patën.

Edona i tha Yllit se po fol palidhje, teksa i tha se “tuxan je”.

Ndërsa, Ylli i tha se “qysh mendon ti me e prishë çdo lojë”, njofton Klankosova.tv.

“Ti po i thu vetes burrë a? Ma shumë burrë jam unë”, iu kundërpërgjigj Edona.

Për ta parë përplasjen mes dy banorëve, klikoni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm