Dj i njohur britanik dhe aktorja e famshme amerikane martohen këtë fundjavë!

By

Dj britanik – amerikan Mark Ronson dhe aktorja amerikane Grace Gummer do të martohen në New York këtë fundjavë, ka mësuar ekskluzivisht Page Six.

Burimet thonë se dasma do të ishte shumë më e madhe, por çifti e shkurtoi listën e mysafirëve tek miqtë dhe familja e ngushtë për shkak të përhapjes së shpejtë të variantit Delta të COVID-19.

Mark Ronson është vëllai më i madh i stilistes Charlotte Ronson dhe muzikantes Samantha Ronson dhe ka vëllezër e motra të niveleve të ndryshme të famshëm, përfshirë aktoren Annabelle Dexter-Jones.

Page Six raportoi në maj se dyshja ishin fejuar pas një viti takimi pasi u shfaqën fotografi ku shihej se Grace mbante një unazë gjigante diamanti. Një ekspert i bizhuterive më vonë na tha se unaza ishte vlerësuar të ishte me vlerë rreth 100,000 dollarë.

Mark ishte i martuar me aktoren franceze Joséphine de La Baume nga viti 2011 deri në vitin 2018, dhe Grace ishte martuar me muzikantin Tay Strathairn për 42 ditë në vitin 2019. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm