“Ti do të jesh përjetësia ime”- kështu sapo i tha një këngëtar të fejuarës së tij

By

Dashurinë e tyre e kanë bërë publike gjithmonë e po ashtu edhe deklaratat romantike për njëri tjetrin.

Këngëtari i famshëm kosovar Blerim Muharremi, martohet në shtator të këtij viti me të fejuarën e tij prej tri vitesh, modelen Afrona Dika.

Dhe dyshja po i shijojnë shumë këto ditë bashkë derisa t’ia “fusin njëri tjetrit këmbët në një këpucë”.

Është Blero ai që mbrëmë i ka bërë një deklaratë dashurie Afronës përmes rrjeteve sociale, ku shkruan:

“Nga ai moment e di që do të jesh përjetësia ime”, ka shkruar Blero për Afronën. /Prive.al

View this post on Instagram

today #5yearsLove ❤️ and hopefully till the end

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Artikuj të ngjashëm