Kështu duket libri i parë me poezi i reperit të njohur shqiptar (FOTO)

By

Prive ka raportuar vitin e kaluar, se reperi i njohur shqiptar, përveç muzikës iu përkushtua edhe një fushe tjetër.

BimBimma, ka vendosur që të sjellë një libër me poezi dhe tashmë ju mund ta shihni atë si duket.

Ka qenë prezantuesi i njohur i emisionit Nd’rrimi i Natës, Alaudin Hamiti, i cili e publikoi librin në instastory, duke iu falënderuar reperit që ia dhuroi.

Promovimi i këtij libri do të bëhet më 5 qershor./Prive.al

View this post on Instagram

❤️🇦🇱🖤

A post shared by BimBimma (@nrbim) on

Artikuj të ngjashëm