Pesëvjetori i lidhjes, Blero i bën dedikim emocionues Afronës

By

Blero dhe Afrona festojnë pesëvjetorin e dashurisë së tyre.

Ka qenë këngëtari ai i cili postoi një fotografi me të dashurën të cilës ia dedikoi edhe disa fjalë emocionuese.

“Gruaja ime, që prej momentit që të kam njohur e kam ditur që do të jesh gjithmonë e imja”, shkroi Blero.

Nëse nuk e dini, Blero dhe Afrona martohen këtë vit me një dasmë madhështore. /Prive.al

View this post on Instagram

today #5yearsLove ❤️ and hopefully till the end

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Artikuj të ngjashëm