Thuhej se ishte në lidhje me të, Rita Ora poston fotografi me Cara Delevigne nga shtrati

By

Kur lansoi këngën “Girls” në bashkëpunim edhe me Bebe Rexhën dhe reperen Cardi B, ajo deklaroi po ashtu se ishte biseksuale.

E më pas, kjo u hapi rrugë mediave britanike të supozojnë se ajo kishte një lidhje më shumë se sa miqësore me modelen e famshme Cara Delevigne.

Catching up: Cara Delevingne was back to her old sartorial tricks as she joined pal Rita Ora on Tuesday for the launch of Rimmel's new #IWILLNOTBEDELETED campaign at London's Mondrian Hotel

Madje në disa postime, Rita i ishte referuar asaj si “gruaja” dhe kjo dha mundësi për komentime të lloj-llojshme.

Chit chat: The 26-year-old model appeared in jovial spirits as she caught up with the British songstress as they kicked-off the global initiative to combat the growing issue of beauty cyberbullying

Dhe është Rita ajo që ka publikuar një fotografi me modelen me të cilën supozohet se kishte pasur lidhje romantike ndonëse s’e kishte konfirmuar kurrë, duke ngrënë ushqime në shtrat.

Edhepse Rita më pas u përfol se është në lidhje me Andrew Watt, duket se ka mbajtur raportet me modelen e famshme pasi që nuk e pati problem të shfaqet sërish me të publikisht! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm