Seven Saraçi publikon foton nga klipi “Maria” – Vildane Zeneli i lë komentin epik

By

Një kombinim interesant në mes tij Tunës dhe modeles me famë botërore Vildane Zenelit.

Këngëtari Seven Saraçi ditë më parë publikoi këngën e re “Maria” me këngëtaren Tuna Sejdiu, e në klipin e tyre rolin kryesor e kishte modelja Zeneli.

Kjo këngë interesante shfaqi edhe ca skena intime në mes Tunës dhe Vildanes e që të dyja vajzat, dukeshin tejet atraktive.

“Ku je kon Maria deri tash”, është një pjesë e këngës të cilën Saraçi e ka publikuar në profilin e tij në Instagram, duke e shoqëruar këtë frazë me një imazh.

“Në New York” – ka shkruar Vildanja me shaka, duke ia bërë me dije se ajo është MARIA. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm