Thirrni zjarrfikësit! Ledri dhe Noizy ‘bombardojnë’ në këtë ditë (FOTO)

By

Numërimi prapa ka filluar dhe një prej projekteve më të shumëpritura në hip-hopin shqiptar po vjen!

Bashkëpunimi mes Ledri Vulës dhe Noizyt është gati dhe siç paralajmëroi dje, Prive.al, ai do publikohet këtë javë.

E duket se tashmë nuk ka dilema! Kënga del nesër!

Këtë e kanë lënë të nënkuptohet dy reperët përmes postimeve në rrjete sociale ku pa dashur të zbulojnë shumë, thjesht me përshkrimin ‘Nesër’ kanë folur mjaftueshëm.

Noizy, madje ka bërë thirrje për qetësi por në bazë të asaj që kanë komentuar fansat, vetëm një gjë e tillë nuk pritet! Nesër do ‘bombardohet’ Youtube dhe një gjë e tillë është 100 përqind e sigurtë. /Prive.al/

neser

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Neser ?

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Artikuj të ngjashëm