Theu rregullat, Don Xhoni gjobitet nga policia e Kosovës

By

Mbrëmjen e djeshme, Don Xhoni ka realizuar një lidhje live me ndjekësit e tij në Instagram.

Kyçja live ndodhi pak minuta pasi ai u gjobit nga policia e Kosovës. Arsyeja? Ai theu orën policore duke dalë në rrugë me makinë.

Reperi pranon se ishte gabimi i tij dhe i shokëve dhe tregon se ka shumë respekt për policinë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_)

Artikuj të ngjashëm