Ky është ushqimi i preferuar i Arbana Osmanit në shtatzëni (FOTO)

By

Arbana Osmani së shpejti pritet të bëhet nënë për së dyti.

Prezantuesja dhe i dashuri i saj Eduarti, presin fëmijë gjininë e të cili nuk e kanë zbuluar ende.

Gjatë kësaj kohe, Arbana ka treguar se cili është ushqimi i saj i preferuar.

Në pyetjet dhe përgjigjet në Instagram, moderatorja dha recetën e asaj që ha më së shumti gjatë këtyre muajve.

Më poshtë shihni përgjigjen dhe postimin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm