‘The Voice Kids’ nuk vazhdon më? Shuhen zërat…

By

Shumë thashetheme kanë përcjellur situatën në Top Channel.

Thuhet se me ardhjen e Ben Blushit janë trazuar ujërat duke bërë që për një pjesë të figurave të Topit të ketë probleme dhe keqkuptime me Drejtorin e ri.

Një gjë e tillë u përfol edhe për Ledion Liçon.

Në mediat online qarkulluan një varg spekulimesh,përfshirë biseda të pakonfirmuara ku flitet për largimin e Ledionit nga Top Channel dhe mbylljen e ‘The Voice’ në mungesë fondesh.

Sidoqoftë, një pjesë e stafit mund të jetë larguar  por ‘The Voice Kids’ do të vazhdojë.

Ka qenë faqja e spektaklit që ka konfirmuar se sezoni i tretë me fëmijët starton në pak muaj në ekranin e Top Channel.

Ndryshe, përflitet se drejt largimit është edhe Luana Vjollca, por një gjë e tillë s’mund të thuhet akoma me siguri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm