Noizy publikon videoklipin kushtuar mikut të rij kampion!

By

Noizy dhe Florian Marku janë miq prej kohësh. Në shtator të vitit të kaluar, reperi i dha zemër boksierit para ndeshjes së madhe duke i dedikuar një këngë.

Mirëpo, së fundmi Noizy i ka bërë një ‘dhuratë’ mjaft të bukur mikut të tij. Ai ka publikuar videoklipin e këngës që i pati kushtuar më herët.

“Kampioni i botës, Marku”, dëgjohet në tekstin e këngës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm